VASTUVÕTU INFO

VASTUVÕTT (vaid eelbroneerimisega) 
Tallinnas, Valli 4 - Teadvusteraapia keskuses (uksekell 170, vajuta telefoni märki ja seejärel 170) - 3.korrrus (majas olemas ka lift)
AEG: vastavalt kokkuleppele! Helista 5041467 ja broneeri sobiv aeg :) 
 
*TASUMINE koha peal sularahas või vastava kinkekaardiga või ülekandega enne sessiooni/hoolitsust/üritust (saada vastava sisuline soov)
e-maili teel tellitud kinkekaartide eest saab tasuda vastavalt koostatud arvele (lisandub 3.- postikulu) pangaülekandega; koha pealt ostes sularahas. 
Saad kõige kiiremini minuga ühendust võtta vajutades nupule " edasta oma soov " ; heinsaarkersti@gmail.com või mob. 50 414 67; kui kõnele ei vasta, siis olen järelikult hetkel hõivatud ning kõnele ei saa vastata. Proovi hiljem uuesti! Või saada oma sooviga (koos vajaliku infoga) SMS või saada mulle sõnum messengeri (Kersti Heinsaar)  :)
Vastamata kõnedele tagasi ei helista!  
NB! Erasessiooni broneerides arvesta palun, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne erasessiooni, nädalavahetusel 48 tundi. Ette teatamata aja tühistamine või erasessioonile tulemata jätmine on sama tasuga, mis erasessiooni maksumus.
Austa palun enda ja minu aega! :)

© 2021 by Looduslik Hellitus UÜ