VASTUVÕTU INFO

VASTUVÕTT (vaid broneerimisega) VAATA KAARTI 
Täpne aadress google mapsis: 
1. minu oma kodus: Rehe, Jaanika küla, Saue vald (Hürjapea bussipeatus) (Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla mnt 16km)     
2. Saad kutsuda mind sessioone tegema, kuhu soovid - kaugemal, kui 10 km, siis lisandub transpordikulu 0.30 eur KM (lähtepunktiks on minu kodu). Vajalik transpordikulu ettemaks!  Küsi kindlasti maili teel pakkumist! Soodushindadega hoolitsuste ja sessioonide puhul lisandub alati transpordikulu 0,30 eur KM, kui kutsuda mind kliendile sobivasse kohta (lähtepunktiks on minu kodu), samuti vajalik transpordikulu ettemaks! 
AEG: vastavalt kokkuleppele! Helista 5041467 ja broneeri sobiv aeg :) 
 
*TASUMINE koha peal sularahas või vastava kinkekaardiga või ülekandega enne sessiooni/hoolitsust/üritust (saada vastava sisuline soov)
e-maili teel tellitud kinkekaartide eest saab tasuda vastavalt koostatud arvele (lisandub 3.- postikulu) pangaülekandega; koha pealt ostes sularahas. 
Saad kõige kiiremini minuga ühendust võtta vajutades nupule " edasta oma soov " ; heinsaarkersti@gmail.com või mob. 50 414 67; kui kõnele ei vasta, siis olen järelikult hetkel hõivatud ning kõnele ei saa vastata. Proovi hiljem uuesti! Või saada oma sooviga (koos vajaliku infoga) SMS või saada mulle sõnum messengeri (Kersti Heinsaar) või vali FB-s Looduslik Hellitus teenuste alt omale meelepärane sessioon/hoolitsus ning broneeri omale sobiv aeg - peale Sinu poolt soovitu aja broneerimissoovi saamist saan aja kinnitada, kui kõik sobib :)
Vastamata kõnedele tagasi ei helista!  
NB! Sessiooni/hoolitsust broneerides arvesta palun, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne sessiooni/hoolitsust, nädalavahetusel 48 tundi. Ette teatamata aja tühistamine või sessioonile/hoolitsusse tulemata jätmine on sama tasuga, mis sessiooni/hoolitsuse maksumus.
Austa palun enda ja minu aega! :)

© 2021 by Looduslik Hellitus UÜ