TOKSILISTE RASKEMETALLIDE EEMALDAMINE KEHAST 

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

Kehaprotsess:

Raskemetalle seostatakse eelkõige saastumise ja toksilisusega. Enamik raskemetalle on organismile ka väga väikestes kogustes kahjulikud, kantserogeensed või mürgised, kahjustades kesknärvisüsteemi, maksa, neerusid, nahka, luid ja hambaid. Raskemetallidega seostatakse ka viimastel aastakümnetel täheldatud vähi tekkimist kehasse, kroonilisi haigusi, autoimmuunhaigusi, teisi medistiinilisele ravile allumatuid haigusi, hüperaktiivsuse, agressiivsuse, epilepsia, skisofreenia ja autismi kiiret levikut. Lisaks üha rohkem levivaid allergiaid ja toiduainete varjatud talumatust, ainevahetuse häireid ja probleeme magamisega.

Raskemetalle leidub kõikjal meie ümber – toidus, vees, õhus ja aina sagedamini isegi toodetes, mida pidasime seni turvalisteks.  Lisaks avaldavad veel mõju energeetilisel tasandil vanemate ja esivanemate kehas olevad või olnud raskemetallid või neil esinenud kahjustused meie kehas.

Kuna raskemetallide kuhjumine on aeglane ja märkamatu protsess, siis tasub pigem tegeleda ennetamise ja pideva puhastamisega, kui oodata, millal tõsisemad terviseprobleemid tekivad. Saame erineval moel aidata kehal neist vabaneda.  

Füüsilisel tasandil saab kehal aidata vabaneda raskemetallidest ka süües teatud toituaineid. Selle jaoks on mitmeid toite ja toidulisandeid, mis puhastumisele kaasa aitavad. Samuti on olemas ka kehast raskemetalli puhastamiseks spetsiaalsed väljatöötatud tõhusad vahendid. 

Kuid esivanematega  seotud raskemetallidest ei ole võimalik ainult füüsilisel tasandil keha puhastades vabaneda. Selleks on olemas tõhusad spetsiaalsed energeetilised kehapuhastused, milles toimub energeetiline raskemetallidest vabanemine kui ka esivanemate mõjude katkestamine. 

 
​Viirused ja bakterid tõmbuvad raskemetallide poole, kuna need põhjustavad kehas nõrkuse. Keha koosneb tegelikult raskemetallidest, nagu tsink, kaltsium ja magneesium, kuid mõned metallid, nagu alumiinium ja elavhõbe, pole selleks mõeldud. Järgnevad raskemetallid on mürgised ning võivad olla paljude haiguste põhjuseks:

Alumiinium: alumiiniumi allikaid on erinevaid (leidub higistamisvastastes vahendites; mõnedes antatsiidides; küpsetuspulbris; kihisevas aspiriinis; hambapastas). Võib põhjustada Alzheimeri ja Parkinsoni tõbe.

Fluoriid: paneb inimese kiiremini vananema ning jätab kehasse setteid.

Raud: oksüdeerub kehas loomulikul moel. Kõrge rauatase mõjub mürgiselt.

Plii: põhjustab depressiooni, vaimuhaigusi, vähki ja immunoloogilisi haigusi; allergiad; väsimus; ärrituvus; tahtejõu puudus; polüskleroos; närvihaigused; neuroloogiline väärtalitlus; hambakaaries. Leidub: fungitsiidid; vanad juuksevärvid; vanad värvid; vanad veetorud; konservipurgid; tubakas

Mangaan: on vajalik suhkrute reguleerimiseks kehas, kuid liigne mangaan võib teid hulluks teha. Psühhopaatidest tapjatel on ajus väga kõrge mangaanitase.

Elavhõbe: põhjustab depressiooni ning erinevaid vähiliike. Kehas võib see seonduda teiste raskemetallidega. Ka väike kogus on mürgine. Seleen, koriander või pektiin tõmbab elavhõbeda kehast välja. Need ained seovad elavhõbedat amalgaamplommides ning tõmbavad selle sealt välja.

Hõbe: oksüdeerub kehas loomulikul moel. Kõrge hõbedatase mõjub mürgiselt. Kolloidhõbeda liigne kasutamine muudab naha siniseks.

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab selili, pleediga kaetult. Käte asendid: kogu kehal (pahkluud, põlved, reied, neerud, selja ülaosa, õlad, kael, pea)