TOKSILISTE AMALGAAMIDE EEMALDAMINE KEHAST

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

Kehaprotsess:

Amalgaamid – elavhõbeda sulamid (tekib elevhõbeda kokkupuutest teiste metallidega); nt. Amalgaam on hammaste restoratsiooniks kasutatav elavhõbeda, hõbeda, tina jm metallide sulam. 

Toksilised amalgaamid kogunevad inimese organismi erinevatesse kohtadesse - kolmas silm, harknääre, maks, põrn, neerud ja liigesed (ka selgroog). 

​Viirused ja bakterid tõmbuvad raskemetallide poole, kuna need põhjustavad kehas nõrkuse. Keha koosneb tegelikult raskemetallidest, nagu tsink, kaltsium ja magneesium, kuid mõned metallid, nagu alumiinium ja elavhõbe, pole selleks mõeldud. Järgnev raskemetall on väga mürgine ning võib olla paljude haiguste põhjuseks:

Elavhõbe: põhjustab depressiooni ning erinevaid vähiliike. Kehas võib see seonduda teiste raskemetallidega. Ka väike kogus on mürgine. Seleen, koriander või pektiin tõmbab elavhõbeda kehast välja. Need ained seovad elavhõbedat amalgaamplommides ning tõmbavad selle sealt välja.

Elavhõbedamürgitus:

*seletamatu ärritavus 73.3%

*pidev või sageli korduv depressioon 72%

*jäsemete tuimus ja surisemine 67.3%

*sagedane öine urineerimine 64.5%

*seletamatu krooniline väsimus 63.1%

*külmad käed ja jalad ka suhteliselt sooja ilmaga 62.6%

*sagedane puhitustunne 60.6%

*mäluraskused 58%

*äkiline seletamatu või põhjendamatu viha 55.5%

*regulaarne kõhukinnisus 54.6%

*raskused ka kõige lihtsamate otsuste langetamisel 54.2%

*pea, jalgade ja käte värisemine 52.3%

*näo- ja teiste lihaste tõmblemine 52.3%

*sagedased jalakrambid 49.1%

*pidev või sagedane pirin või kahin kõrvades 47.8%

*kergesti hingeldama hakkamine 43.1% 

*sagedased või korduvad kõrvetised 42.5%

*tugev sügelus 40.8%

*seletamatud lööbed, nahaärritus 40.4%

*pidev või sagedane metallimaitse suus 38.7%

*närviline olek 38.1%

*pidev suremissoov või enesetapukavatsus 37.3%

*sagedane unetus 36.4%

*seletamatu valu rinnus 35.6%

*pidev või sagedane liigesevalu 35.5%

*tahhükardia 32.4%

*seletamatu vedeliku kogunemine 28.2%

*kõrvetustunne keelel 20.8%

*peavalu vahetult pärast söömist 20.1%

*sagedane kõhulahtisus 14.9%

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab selili, pleediga kaetult. Käte asendid kolmas silm ja harknääre; maks ja põrn; neerud; liigesed