SILMANÄGEMISE KORRIGEERIMINE  

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

Kehaprotsess:

"Silmanägemise korrigeerimine” on Access kehatehnika, mis läbi erinevate energeetiliste sageduste vahendab muutust silma nägemise taastamisele, leevendust silmade ülekoormuse, nägemishäirete või ka eredast valgusest tingitud pimestuse korral jms. Lisaks sellele aktiveeritakse energiad, et näha nii oma elu kui kõiki võimalikkuseid enda ümber selgemalt ja avaramalt. Võimalus vabaneda prillidest või läätsedest.

Läbi kerge puudutuse aktiveeritakse energia, mis vahendab muutusi, kui oled valmis neid vastu võtma

See protsess võib aidata luua muutust ka mitmete silmahaiguste korral. Sobib hästi nii inimestele kui loomadele. Püsivate tulemuste saavutamiseks on protsessi vaja teha mitmeid kordi.

Seda kehatehnikat kasutatakse:

- silmanägemise parandamiseks ja korrigeerimiseks
- põskkoopa probleemide korral

 

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab selili, pleediga kaetult. Käte asendid tavaliselt silmadel - näopiirkonnas.