KÕIGI GENEREERIVATE SEKSUAALENERGIATE MAGNETILISE KÜLGETÕMBE EEMALETÕUKAMINE JA KÕIGI GENEREERIVATE SEKSUAALENERGIATE TAASTAMINE

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

Kehaprotsess:

Magnetiline külgetõmme iseloomustab seda, kuidas meie keha veetlevad inimesed, kes pole meie jaoks hoolivad või panustavad. 

Kõigi genereerivate seksuaalenergiate kehastamise taastamine taastab hoolivad ja tervendavad seksuaalenergiad, mille oleme eraldanud ja mille oleme jätnud endast väljas poole, et hoida alal magnetilise külgetõmbe piiranguid.

See protsess näib lahti lukustavat kehaga seotud programmeeringuid, mis sunnivad meid olema sisse võetud inimestest, kes näevad kenad välja, kuid ei ole tegelikult ei meile ega meie kehale hoolivad ja panustavad.

Sinu keha on pidevalt tõmmanud inimeste poole, kes pole hoolivad ega talle panustavad, mis elimineerib võime näha tulevikku, sest pead end ära lõikama kõige vastuvõtmisest, et saaksid vastu võtta seda, mis pole sulle ja sinu kehale avardav. Tuleviku ja tehtud valikute tulemuste tajumine näib olevat enam võimalik neile inimestele, kellele on seda protsessi tehtud. See tundub ka kehtivat kõigi valdkondade tuleviku osas.

Kui tõmbad oma ellu pidevalt partnereid, kellega suhted ei toimi või kes ei ole kehale hoolivad ega ole panuseks sulle, siis see kehatehnika on just sulle. Protsessi käigus taastatakse kehas loov seksuaalenergia. Selle protsessi aktiveerimine avab ka tuleviku ja tehtud valikute tulemuste tajumisele. Kas oled valmis end avama hoolivatele suhetele, mis on panuseks sinule ja su kehale? Oled sa valmis viima oma suhete loomise täiesti teistsugusele tasandile ja taastama genereeriv seksuaalenergia?

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab esialgu selili, pleediga kaetult. Käte asendid: kolmas silm ja harknääre; harknääre ja häbemeluu; häbemeluu ja ristluu