RAKUMÄLU 

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

Kehaprotsess:

Seda kehaprotsessi tehakse armkoele ja trauma puhul – peale kukkumist, murrame midagi, kehas on valus koht või peale operatsiooni. See lukustab lahti trauma nii, et see pöördub tagasi oma loomulikku olekusse – mis on tervenemine. Kui sa saad rohkem teadlikumaks peab ka su keha muutuda.

Väga paljud valud meie kehades on vigastuste tulemused, mis me saime lapsena, mida me isegi ei märganud. Rakumälu lukustab nad lahti vaatepunktist, millesse nad on kinni jäänud nii, et nad saaksid minna tagasi tegema, mida nad peaksid tegema. Selle kehaprotsessiga lukustatakse lahti vastuoluline raku mälu – kustutatakse trauma mälu, millest rakk pole lahti lasknud.

See on uskumatult dünaamiline protsess ja loob nähtavalt imesid, lubades kegal valida tervenemist. See on ekstreemselt jõuline.

 

Sessioon teostatakse massaažilaual. 


© 2021 by Looduslik Hellitus UÜ