EMOTSIONAALSETE PINGETE LAHUSTAMINE JA RÕÕMU TAASTAMINE

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

Kehaprotsess:

Mis siis kui rõõm on inimeseks olemise loomulik olemine. Kui palju oled rõõmu tundnud ja siis on see lõpuks kuskile kadunud? Kui palju muretsemist, kontrollivajadust, kehasse kinni jäänud emotsionaalset pinget takistab elamast rõõmus ja rõõmuga? Mis siis kui seda on võimalik muuta ja seda muutust aitavad luua lihtsad tehnikad? Mis siis oleks võimalik sinu ja sinu keha jaoks, kui sa selle valiksid?

Rõõm on aluseks heale tervisele, õnnele, edukusele ja  küllusele. Rõõm aitab olla kohalolus ja nautida olemasolevaid hetki.  Rõõmuenergia avab palju enamatele imelistele võimalustele. 

 

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab kõhuli, pleediga kaetult. Käte asendid kuklal, ristluul ja selgrool.