NAISTEPUNA TINKTUUR

Koostis: alkohol, naistepuna

Tilgutiga või pihustiotsaga klaaspudel  50ml

Hind: 10.- tk

Pipetiga klaaspudel  30ml

Hind: 8.- tk

on põletikuvastane, soolelihaseid lõdvestav, sapieritust suurendav ja haavu parandav. Temaga ravitakse depressiooni ja masendust; närvipõletikud, neuroosid, närvinõrkus ning unepuudus. On rahustava toimega.

Seespidiselt iga päev 10-15 tilka koos spl veega, kuni sümptomite kadumiseni. Välispidiselt sissehõõrumiseks.

Rahustab maha kahtlused ja mässavad tunded. On soojendav – teeb keha ja südame soojaks (nt kasuta talvel).

Tarbi tinktuuri lonksuke, kui vajad valguskiirt om aellu või tunned, et stress hakkab ligi hiilima. Kui õhtud tunduvad liiga pimedad ja päikest on päeval vähe. Ta on masenduse vastane taim. On tähtsal kohal siis, kui on kadunud eluisu ja –jõud, kui kadunud on usk ja julgus. Inimesel on tunne, et ta ei jaksa enam edasi elada, ta on ebakindel oma võimetes ja tunneb end alaväärsena teiste inimeste suhtes. Inimene ei ole võimeline oma eluolu parandama, ta näeb oma elu justkui kõrvaltvaataja, ta on alistunud ja haavatud.

Naistepuna annab jõudu ja lootust tulla toime raskustega, tõuseb eneseväärtustamine. Annab valguskiire, mille abil inimene suudab leida elurõõmu ning suudab pidada kinni oma tõekspidamistest ja ei ole sõltuvuses teiste kriitikast. Annab juurde indu ja luba näha uusi võimalusi ning väljakutseid elus.

Ei sisalda sünteetilisi säilitus-ja värvaineid. 100% naturaalne

Saada oma ostusoov mailile: heinsaarkersti@gmail.com või vajuta pildi all olevat nuppu: "Soovin tellida!"

Mis toodet (kas 50ml pihustiotsaga või tilgutiotsaga; kas 30ml) ja kui palju; kohaletoimetamise viis; kellele arve. Saadan esimesel võimalusel tellimuse kinnituse koos arvega, mis tuleb siis tasuda 3 päeva jooksul. Tellimust hakatakse täitma alles peale arve tasumist.

Infot saad küsida tel: 5041467 (Kersti)

Märgi kohale toimetamise viis:

1) Tulen ise järele (vt. SIIT ) (järgi tulemise aeg ja koht paluks eelnevalt täpsustada tel. 5041467)  H: 0.-

2) Soovin kätte saada Looduslik Hellitus UÜ poolt organiseeritud või läbiviidaval üritusel, töötoas; seminaril  (kirjuta juurde ürituse, töötoa või seminari kuupäev ja osaleja nimi) H: 0.-

3) Soovin pakiautomaadist (kirjuta juurde millisest; ning saaja täpne aadress, nimi ja mobiili nr.)   H: 3.-