NAHASALV

Koostis: seesamiõli, mesilasvaha, kasepungad, merevaik

40ml klaaspurk  valmistatud kevad 2019

Hind: 10.- tk

Seesamiõli sisaldab looduslikke antioksüdante (sesamool ja sesamiin), küllastumata rasvhappeid, on rikas A ja E vitamiini, kaltsiumi, fosfori, raua, magneesiumi, tsingi ja valkude sisalduse poolest. Suurepärase imenduvusega ning blokeerib UVA/ UVB kiiri. Kaitseb nahka, kuid ei anna täielikku UVA+UVB kaitset.

Mesilasvahal on nahka pehmendav, põletikuvastane kui ka kudede taastumist soodustav toime.           

Kasepungadel on mikroobidevastane toime, soodustab higi- ja sapieritust. Nahasalvis aitab löövete ja punnide puhul, vähendab sarvkihti ja pehmendab nahka.

Merevaigus on segunenud, maa, tule ning vee element. Merevaigu kandja tõmbab ligi armastust ja head õnne, kaitseb ennast negatiivsete energiate ja rünnakute eest. Merevaik on hea pingete ja negatiivsete tunnete vabastaja, ta tasakaalustab emotsioone ja puhastab meeli.  
Tema toimet tuntakse hästi ka kosmeetikas: merevaikhape kaotab naha vananemise jäljed ja muudab selle nooremaks ning elastsemaks. Kortsud silenevad, kaovad ketendus ja kuivus. Naha loomulik niiskus taastub ja toonus paraneb. Merevaikhape korrigeerib nahal olevad pigmentatsiooniprobleeme, kõrvaldab põletikulised protsessid naha sügavates kihtides, parandab akne. Mõjub parandavalt dermatiidi ja allergiliste löövete korral. Nahk saab piisavas koguses toitaineid, naha mikrovigastused paranevad kiiresti.

Säilib toatemperatuuril vähemalt 6 kuud. Hoida otsese Päikese valguse eest kaitstult!

Ei sisalda sünteetilisi säilitus-ja värvaineid. 100% naturaalne

Saada oma ostusoov mailile: heinsaarkersti@gmail.com või vajuta pildi all olevat nuppu: "Soovin tellida!"

Mis toodet ja kui palju; kohaletoimetamise viis; kellele arve. Saadan esimesel võimalusel tellimuse kinnituse koos arvega, mis tuleb siis tasuda 3 päeva jooksul. Tellimust hakatakse täitma alles peale arve tasumist.

Infot saad küsida tel: 5041467 (Kersti)

Märgi kohale toimetamise viis:

1) Tulen ise järele (vt. SIIT ) (järgi tulemise aeg ja koht paluks eelnevalt täpsustada tel. 5041467)  H: 0.-

2) Soovin kätte saada Looduslik Hellitus UÜ poolt organiseeritud või läbiviidaval üritusel, töötoas; seminaril  (kirjuta juurde ürituse, töötoa või seminari kuupäev ja osaleja nimi) H: 0.-

3) Soovin pakiautomaadist (kirjuta juurde millisest; ning saaja täpne aadress, nimi ja mobiili nr.)   H: 3.-