MTVSS 

Kui sa lased seda sessiooni teha 1x nädalas (täispikk sessioon) 20-30 nädalat järjest, hakkab su keha ilmuma nagu see on kujundatud olema - muutub kogu sinu keha struktuur - sa kirjutad oma keha jäljendi üle.

Kehaprotsess:

MTVSS on üks kõige dünaamilisemaid Accessi kehatehnikaid, mida kasutatakse väga erinevatel viisidel ja igakord loob see sinu jaoks erineva võimaluse. Seda kasutatakse, kas spetsiifilistesse keha tasakaalutustesse muudatuse loomiseks või hoopis kehale täiendava energiavõimenduse andmiseks. Iga kord loob see sinu jaoks uue võimaluse. Sellel on tohutu mõju immuunsüsteemile, eriti kui seda teha liigestele. MTVSS suudab tühistada viisid, kuidas meie keha on muutunud läbi kogu aja, kosmose dimensioonide ja reaalsuste: kaasaarvatud sisestatud eesmärgid, et panna meid ilmuma rohkem inimestena ja muud põhjused. MTVSS lukustab lahti programmeeringud, mis hoiavad sinu keha humanoidi kehastuses.

Kui tühistada kindlat traumat, võib inimene kogeda traumat, kui nende keha tühistab kahju, mis sellele on tehtud. See võib olla üsna ebamugav; kui inimene on valmis aga seda ebamugavust kogema, võib tulemus olla üsna dramaatiline, pakkudes kergust ja tervenemist, mida aastaid pole tavaline ravi olnud võimeline pakkuma.

Mis kasu toob MTVSS:
- vabastab kehasse lukustunud piiratud vaatepunktid
- aitab kehaga paremini kontakti saada ja kehasse kergust tuua.
- kasutatakse selleks, et panna keha toimima kerguses pingutust nõudvates tegevustes
- aktiveerib ja stimuleerib immuunsüsteemi, aidates vabaneda immuunsüsteemi häiretest
- põletikuliste protsesside korral väga tõhus abivahend
- kasutatakse üksikute organite või organismis erinevate süsteemide tasakaalustamiseks nagu:

1. organismi ainevahetuse- , hingamis-, südame-veresoonkonna -, kesknärvisüsteemi tasakaalustamiseks
2. seedimis - ja soolestiku-, naha -, luustikuprobleemide korral.
3. viljastumisprobleemide korral
4. lümfi –ja hormoonsüsteemi tasakaalustamiseks

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab esialgu selili, seejärel kas kõhuli või küljel (nii nagu mugavam), pleediga kaetult. Käte asendid 3-silm, käbinääre; maks ja põrn; neerud jne.