MOLEKULAARNE MUUNDAMINE 

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

Kehaprotsess:

Tõeline maagia elus on see, kui meil on oskus-võime muuta või transformeerida ükskõik mida. Seda kehatehnikat kasutatakse juhtudel, kui soovitakse midagi kuskile juurde panna või ära võtta. Näiteks, kui soovitakse kehale midagi juurde tuua – juuksed või mingi kehaosa jms või kui soovitakse kehast midagi liigset ära võtta – näiteks paistetus, sünnimärk, herpes, rasvarakud või muud kasvama hakanud või tekkinud moodustised. Rakustruktuuril palutakse muutuda selliseks, et see on tervislik. 

 

Sessioon teostatakse massaažilaual.