Saada oma ostusoov mailile: heinsaarkersti@gmail.com või vajuta pildi all olevat nuppu: "Soovin tellida!"

Mis toodet ja kui palju; kohaletoimetamise viis; kellele arve. Saadan esimesel võimalusel tellimuse kinnituse koos arvega, mis tuleb siis tasuda 3 päeva jooksul. Tellimust hakatakse täitma alles peale arve tasumist.

Infot saad küsida tel: 5041467 (Kersti)

Märgi kohale toimetamise viis:

1) Tulen ise järele (vt. SIIT ) (järgi tulemise aeg ja koht paluks eelnevalt täpsustada tel. 5041467)  H: 0.-

2) Soovin pakiautomaadist (kirjuta juurde millisest; ning saaja täpne aadress, nimi ja mobiili nr.)   H: 3.-

MEREVAIGUPULBER 

50g kott (nagu pildil)

Hind: 5.- pk

Merevaikhapet peetakse üheks tugevaimaks rahvaravis. Saab lisada kreemide ja salvide koostisesse ning teha temaga tõhusaid naharohtusid.

Merevaigus on segunenud maa, tule ning vee element. Merevaikhape kaotab naha vananemise jäljed ja muudab selle nooremaks ning elastsemaks. Kortsud silenevad, kaovad ketendus ja kuivus. Naha loomulik niiskus taastub ja toonus paraneb. Merevaikhape korrigeerib nahal olevad pigmentatsiooniprobleeme, kõrvaldab põletikulised protsessid naha sügavates kihtides, parandab akne. Mõjub parandavalt dermatiidi ja allergiliste löövete korral. Nahk saab piisavas koguses toitaineid, naha mikrovigastused paranevad kiiresti.

100% looduslik. Päritolumaa: Leedu

KALMUSEJUURE "seibid"

25g kott (nagu pildil)

Hind: 4.- pk

Tänapäeval ravitakse kalmusejuurega seedeelundite põletikke, puhitisi, ergutatakse mao- ja soolenäärmete tegevust. Samuti on see leidnud kasutamist neeruhaiguste (kivide), põiepõletike, maohaavandtõve, kollatõve, oksendamise, kõhulahtisuse, isutuse, palaviku, tuberkuloosi, reuma jt haiguste korral. Eesti rahvameditsiinis on kalmuserisoomi tarvitatud eeskätt seedetegevuse korrastajana. On valuvaigistav, rögalahtistav, desinfitseeriv ning kesknärvisüsteemi toonust tõstev ja vererõhku alandav toime. 

Näri kalmusejuure seibi, kui oled saanud toidumürgituse või on lihtsalt paha olla; või tarbisid liigselt alkoholi. Lisa ca 10 seibi leigesse klaasvette, lase ööläbi seista, hommikul loputa suud - aitab halva suulõhna vastu.

NB! Peale "seibi" närimist ei saa suitsu teha - suu läheb nö. paksuks!

Kalmus on aga vastunäidustatud rasedatele ja mao kõrge ülehappesuse korral.