MEREVAIGUPULBER

50g kott (nagu pildil)

Hind: 5.- pk

Merevaikhapet peetakse üheks tugevaimaks rahvaravis. Saab lisada kreemide ja salvide koostisesse ning teha temaga tõhusaid naharohtusid.

Merevaigus on segunenud maa, tule ning vee element. Merevaikhape kaotab naha vananemise jäljed ja muudab selle nooremaks ning elastsemaks. Kortsud silenevad, kaovad ketendus ja kuivus. Naha loomulik niiskus taastub ja toonus paraneb. Merevaikhape korrigeerib nahal olevad pigmentatsiooniprobleeme, kõrvaldab põletikulised protsessid naha sügavates kihtides, parandab akne. Mõjub parandavalt dermatiidi ja allergiliste löövete korral. Nahk saab piisavas koguses toitaineid, naha mikrovigastused paranevad kiiresti.

100% looduslik. Päritolumaa: Leedu

Saada oma ostusoov mailile: heinsaarkersti@gmail.com või vajuta pildi all olevat nuppu: "Soovin tellida!"

Mis toodet ja kui palju; kohaletoimetamise viis; kellele arve. Saadan esimesel võimalusel tellimuse kinnituse koos arvega, mis tuleb siis tasuda 3 päeva jooksul. Tellimust hakatakse täitma alles peale arve tasumist.

Infot saad küsida tel: 5041467 (Kersti)

Märgi kohale toimetamise viis:

1) Tulen ise järele (vt. SIIT ) (järgi tulemise aeg ja koht paluks eelnevalt täpsustada tel. 5041467)  H: 0.-

2) Soovin kätte saada Looduslik Hellitus UÜ poolt organiseeritud või läbiviidaval üritusel, töötoas; seminaril  (kirjuta juurde ürituse, töötoa või seminari kuupäev ja osaleja nimi) H: 0.-

3) Soovin pakiautomaadist (kirjuta juurde millisest; ning saaja täpne aadress, nimi ja mobiili nr.)   H: 3.-

© 2020 by Looduslik Hellitus UÜ