© 2020 by Looduslik Hellitus UÜ

Kristalli-Reiki (tavahind 35.-)

Kristalli-Reiki on võimas alternatiivne tervendusmeetod, kus kasutatakse Reiki toimimise põhimõtetel universaalset elujõuenergia kanaldamist kombineerituna kristallide iidse tarkuse ja väega.

Kristallid, poolvääris- ja vääriskivid ning mineraalid on suurepärased abilised tervendamisel, nii eraldi kristalliteraapias, kui veelgi võimsama vahendina kui seda kombineeritakse reiki energia, teadmiste ning vaimsete põhimõtetega. Mõlemad, nii reiki kui kristalliteraapia kasutab tervendamisel  Jumalikku armastusenergiat ning nende 2 meetodi kombineerimisel on tulemused veelgi võimsamad kui kumbki eraldi.

Reikit e. tervendamist käte pealepanemise teel tuntakse aastatuhandeid kõikides tsivilistatsioonides ning see on inimese loomulik viis ennast ja teisi aidata.

Kristallide vibratsioon tasakaalustab ning joondab kogu meie energeetilist keha (s.h. kogu tšakra- ja meridiaanide süsteemi). Reiki energia tugevdab ja võimendab kogu protsessi ning seepärast on ka tulemused märgatavad.

Kuidas näeb välja seanss?
Terapeut teostab kliendi aura puhastuse (klient seisab püsti), peale mida palutakse kliendil heita massaažilauale selili ning kaetakse pleediga, et klient tunneks end soojalt ning turvaliselt. Süüdatakse küünal ning pannakse mängima lõõgastav muusika.
Siis asetatakse pleedile kristallid, peale kristallide paika asetamist alustab terapeut kliendile elujõu kanaldamist käte pealepanemisega. Peale seanssi teostab terapeut aura "kammimise" ehk lõpliku tasakaalustamise (klient seisab püsti).
Kuna seansiga kaasneb eluvibratsiooni tõus ning algab keha puhastusprotsess, siis võib esineda (5% inimestest): palavikku või külmetusnähtusi; iiveldust; pearinglust; peavalu; vererõhu muutusi; kõhulahtisust.
Peale seanssi: joo palju vett, toitu kergelt, püüa vältida liha ja raskestiseeditavaid toitaineid, väldi alkoholi.
Kestvus: 60-75min