Gongisessioon (kestvus 60 min)

GONG on üks vanimaid muusikariistu, mida kasutatakse mõttetegevuse ja taju avardamiseks. Gongisessiooni ajal ajutöö aeglustub, tekivad alfa ja teeta lained. Me saame ühendust meie alateadvusega, kust tuleb meile info sümbolite kujul. Sellise muudetud teadvuse seisundis lülituvad sisse sisemised enesetervendamise ja rakkude uuenemise protsessid. Meie keha taastub ja nooreneb ise. Samas tulevad uued ideed ja mittestandartsed loomingulised lahendused. 
Gongi puhul on tegemist nn orgaaniliste helide ehk ülemhelide vibratsiooniga, mis panevad keha vibreerima tekitades teraapilise mõju. ​ Paneb keharakud resoneeruma ning vabastab sinna kuhjunud emotsioonid ja pinged. Aitab ennast tasakaalustada ning tõsta vibratsioonitaset, samuti aitavad helid korrastada mõtteid. Helide abil võime vabastada end hirmudest ja kinnismõtetest.

Kuidas näeb sessioon välja?
Sessiooni ajal on oluline lõdvestuda ja lasta helil ennast kanda. Klient lamab vaibal/ matil põrandal pleediga kaetult. Sessioon teostatakse Gongiga mittekontaktsel meetodil. Kliendil on sessiooni ajal silmad suletud, et tulemus oleks kliendi jaoks maksimaalne!
Sessioon aitab käivitada sisemisi eneseraviprotsesse, selle abil saab oma tervist märgatavalt turgutada ja esmajärjekorras tekitada emotsionaalset tasakaalu.

 

Sessiooni võimalikud toimed:

  • meeleselgus ja –kergus, uuenemise tunne

  • sügav lõdvestumine, stressi ja kroonilise väsimuse taandumine

  • kaotatud meelerahu taastumine ja süvenemine

  • hirmude, ärevustunde kadumine

  • seedimise ja ajutegevuse korrastus

  • energeetilise keha harmoniseerimine

  • tervislik ja sügav uni

 

VASTUNÄIDUSTUS:

* Raseduse esimene trimester

* Lapsed enne 7.eluaastat

* Võõrkehad kehas ( nt. implantaadid)

* Psüühilised haigused

Mida teha peale sessiooni?

Soovitatav on juua samal päeval tavalisest rohkem ilma gaasita vett. Mitte tarbida alkoholi ega raskesti seeditavat toitu.

© 2021 by Looduslik Hellitus UÜ