ERIKAALU ELIMINEERIMINE 

Mis on Accessi kehaprotsess?

See on üks Accessi Kehatehnikaid™, mis on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused

Kehaprotsess:

Meie keha, kehakuju, -kaal, söömisharjumused ja isud on mõjutatud uskumustest, mida perekonnast kaasa oleme saanud, ühiskonna survel omaks võtnud või eelmistest eludes kogenud. Perekonna harjumused on aga väga palju seotud esivanematega mustritega, mis põlvkonniti edasi antakse.

Kui palju perekonna ja esivanemate piiravaid mustreid ja kui palju erinevaid kehastusi varasemates eludes ja kultuurides on mõjutanud sinu keha, suhet kehaga, kehakaalu ja kehakuju, isusid ja söömisharjumusi? Kõik kohad, kus oled need omaks võtnud, oled need lukustanud ka oma kehasse ja need loovad piiranguid sinu elus. Kui palju mõjutusi kõigest sellest takistab sul oma kehaga olemast kerguses ja loomast muutusi kehasse, mida soovid praegu?

 

See Accessi kehatehnika vabastab kõik selle, mida oleme teinud oma kehale, et muuta end raskeks ja tõsiseks, et sobituda sellesse reaalsusesse. See protsess vahendab paremat ühendust oma kehaga, avades sind oma kehaga suhtlemisele.

Lisaks vabastab see kehatehnika kõik piirangud, mida oled läbi erinevate kehastuste omaks võtnud perekonna tõekspidamistest tulenevalt, erinevate ühiskonna, kultuuri -ja moraalinõutega või iluideaalidega seoses, mis mõjutavad nüüd sinu söömisharjumusi, kehakaalu ja kuju

 

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab selili, pleediga kaetult. Käte asendid tavaliselt pealael ja häbemeluul.