Energeetiline korrastamine ja tasakaalustamine ehk REIKI 

(kestvus 60-75min)

Reiki – vägi ja energia - on üks iidsemaid inimkonnale teadaolevaid tervendamismeetodeid. Reiki on spetsiifiline puhas elu- ja armastuseenergia, mis aitab inimese omaenda tervendamissüsteemil täie võimsusega tööle hakata. See aitab saavutada elujõudu, vitaalsust ja tasakaalu. Reiki on iidne kätega ravimise viis, mis põhineb eluenergia vahendamisel ja taastamisel. Reiki eemaldab energiatõkked, pannes liikumatu või vähe liikuva energia jälle voolama. Energia suundub piirkondadesse, kus selle liikumine on miskipärast aeglustunud või takistatud, ning hakkab tasahaaval tõkkeid purustama. Järk-järgult hakkab energia taas vabalt voolama ning aitab taastada inimese sisemise tasakaalu.


Reiki toimib järgmiselt:

Aitab rahustada meeli; leevendab stressi ja aitab lõdvestuda; aitab tugevdada immuunsüsteemi; aitab leevendada valu; töötab nii sümptomite kui nende sügavamate põhjustega; tasakaalustab ja harmoniseerib näärmete ning organite funktsioneerimist; puhastab energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest; tasakaalustab tśakraid (energiakeskusi); toimib hästi koos traditsioonilise meditsiiniga ning aitab kaasa selle tulemuslikkusele; tõstab intuitsiooni; toetab vaimset arengut; töötab füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil, jne.

Reikist abil saab inimest tervendada, kasutada seda situatsioonide parandamiseks, eesmärkide saavutamiseks, takistuste ületamiseks, või ükskõik mille toetuseks - võimalused on piiramatud.
Reiki tugevdab ja harmoniseerib immuunsüsteemi. Me kasutame oma elujõu energiat ning reeglina me seda ei uuenda. Kuid reiki abil on võimalik täiendada meie tühjaks ammutatud energiavarusid ning sel moel tervendada keha. 
Reiki mõjub igaühele isemoodi. Tulemused on määratud patsiendi vajadustega reiki sessiooni ajal. Kõige tavalisem kogemus on sügav rahuseisund ja lõdvestus.

Reiki energiaravi on äärmiselt lõõgastav ja rahustav, vaigistab ärevil meelt ja rahustab vaimu. Reiki energiat vahendatakse raviseansil käte pealepanekuga, mis kestab reeglina umbes tund aega. Inimesed, kellel on suur unevõlg või palju stressi, jäävad tavaliselt lühikese aja jooksul magama ning ärkavad ravi lõpus puhanud ja virgena. Juhul, kui uinud Reiki sessiooni ajal, ära muretse, Sinu keha lõõgastub ja võtab vastu, kõik toimib Sinu kõrgemaks hüvanguks. 

Milline näeb välja sessioon?
Klient lamab riietes massaažilaual pleediga kaetult. Lõõgastava õhkkonna loob vaikselt mängiv reiki muusika, mille saatel terapeut teostab reiki sessiooni. 
Peale sessiooni: joo palju vett, toitu kergelt, püüa vältida liha ja raskestiseeditavaid toitaineid, väldi alkoholi.
Seansi kestvus:
60-75 min

© 2021 by Looduslik Hellitus UÜ