Energeetiline korrastamine

(kestvus 60 min)

Täidetakse kliendikaart (ei avaldata kolmandatele isikutele) - andmed, et saaksin vajadusel ühendust võtta ja mul endal oleks meeles, kellega mida teinud olen.

 

Energeetiline korrastamine on neile, kes tunnevad et on kinni jäänud vanadesse mustritesse või on mureks emotsionaalsed rasked seisundid, eluolukorrad, tervisemured vms. Korrastamise käigus (1 tund) avame koos energiakeskused ja vabastame energeetilised blokeeringud, mis tekivad absoluutselt kõigil inimestel läbi elu ja kogemuste. Ravime Universumi tasakaalustava ja vabastava energiaga. Kehas hakkab voolama uus ja vaba eluenergia, millega muudame oma elukäiku ja olevikku. Vaba energiavool parandab immuunsüsteemi ja annab võimaluse meie kehal ise terveneda. 

 

Mida terapeut teeb ja kuidas saan abiks olla?

Meil on 7 põhilist tšakrat ehk energiakeskust. Peale selle, et nendes pöörlevad meie emotsioonid ja nende taga võivad olla terviseprobleemid, esindavad need ka eluvaldkondi. Energiakeskustes peaks vabalt pöörlema meie eluenergia, kuid läbielamistega, raskete kogemustega, leinaga jne, me tõmbame nendesse blokeeringud - seda selleks, et end kaitsta iseenda tunnete eest, et emotsionaalselt toime tuleks, et mõistus pähe jääks, et suudaks sellest olukorrast edasi liikuda ja välja tulla.

Kui see olukord on möödas, siis peaksime selle blokeeringu lahti laskma, kuid sageli me ei taipa või ei oska seda teha. Ja sellest blokeeringust tulenevalt, hakkavad korduma meil elus mingid mustrid, olukorrad, sarnased suhted või läheme iseendaga riidu. Seotud eluvaldkond lihtsalt ei suju ja on tunne nagu kogu aeg oleks mingid takistused ees.

Kui blokeeringud vabastada, siis tunneme end vastupidiselt - on lihtne aktsepteerida, tekib teadlikkus, mis meile on õige ja hea, enesekindlus ja lihtsam otsuseid langetada, elus muutusi läbi viia, kaovad mingid hirmud ja vahel ka terviseprobleemid. Ma ei tervenda otseselt, kuid kui terveneb energeetiline keha, siis annab see võimaluse ka terveneda füüsilisel kehal.

Kõiki blokeeringuid ei saa ega tohi korraga vabastada, sest muidu oleks sul emotsionaalselt vastupidi möll sees, kuna sa pole nii vaba pöörlemisega enam harjunud. Seepärast kordame sessiooni iga kahe nädala tagant, et keha saaks harjuda ja sinu sees energiad paika loksuda.


Energeetiline korrastamine toimib järgmiselt:

Aitab rahustada meeli; leevendab stressi ja aitab lõdvestuda; aitab tugevdada immuunsüsteemi; aitab leevendada valu; töötab nii sümptomite kui nende sügavamate põhjustega; tasakaalustab ja harmoniseerib näärmete ning organite funktsioneerimist; puhastab energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest; tasakaalustab tśakraid (energiakeskusi); toimib hästi koos traditsioonilise meditsiiniga ning aitab kaasa selle tulemuslikkusele; tõstab intuitsiooni; toetab vaimset arengut; töötab füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil, jne.

Sessiooni abil saab inimest tervendada, kasutada seda situatsioonide parandamiseks, eesmärkide saavutamiseks, takistuste ületamiseks, või ükskõik mille toetuseks - võimalused on piiramatud.
Energeetiline korrastamine tugevdab ja harmoniseerib immuunsüsteemi. Me kasutame oma elujõu energiat ning reeglina me seda ei uuenda. 
Sessioon mõjub igaühele isemoodi. Tulemused on määratud patsiendi vajadustega sessiooni ajal. Kõige tavalisem kogemus on sügav rahuseisund ja lõdvestus.

Sessioon on äärmiselt lõõgastav ja rahustav, vaigistab ärevil meelt ja rahustab vaimu ning kõik toimib Sinu kõrgemaks hüvanguks. 

Milline näeb välja sessioon?
Klient lamab riietes massaažilaual pleediga kaetult. Lõõgastava õhkkonna loob vaikselt mängiv reiki muusika, mille saatel terapeut teostab sessiooni. Kliendil on sessiooni ajal silmad suletud ning rääkimist ei toimu. Et sa ennast turvaliselt tunneksid ja ei peaks mõtlema, siis tea, et hoian käsi sinu vastas või kohal, alustan pea juurest ja lõpetan jalgade juures, natuke vehin veel ja kui olen valmis, siis teen sulle pai ja ütlen Aitäh! Siis võid silmad endale sobival ajal avada. Sa võid mõelda või mitte mõelda, magada või rännata, sa võid tunda tundeid või unistada - kuidas ise soovid. Kui sind ajab nutma, siis ära tagasi hoia. Silmad on kinni selleks, et sa ei rändaks siin ajas ja ruumis, vaid enda sees. Mõõdan pendliga kõik tšakrad.
Teisel kohtumisel ja edaspidi panen ka kristallid igale tšakrale, kui olen energiavahendamise lõpetanud. Saad ca 15 min olla omaette - sellel ajal hoiab klient silmad endiselt kinni seni kuni tulen teen pai ja ütlen Aitäh!
Peale sessiooni: saad rahulikult toibuda, pakun joogiks vett ning jagame oma kogemust. 
Mis eluvaldkondi mingi tšakra esindab?
Sa ei pea kõigega nõustuma. Nagunii võtad selle vastu, mis sinul vaja.
Juurtšakra on seotud lapsepõlvega, suhetega vanematega, suhtumisega vanematesse ja hirmuga materiaalse tuleviku ees. Selleks, et hoida enda tee avatuna, peaksime oma vanematesse suhtuma, kui teistesse täiskasvanutesse, kes oskasid just nii hästi kui nemad oskasid. Ka neil oli oma tundeelu ja suhted, mis mõjutasid nende vanemateks olemist. Kui midagi on raske andeks anda, siis püüa enda pärast aktsepteerida, et nad oskasid just nii hästi kui nad oskasid! Suures hingeplaanis on meil vanemaid vaja ainult selleks, et saada füüsiline keha, kõik muu, mis nad meile pakuvad, on boonus. Milline inimene soovid olla või mida saavutada. Hirm materiaalse tuleviku ees. Kui üks uks sulgub, siis teine avaneb. Raha ja võimalused pole mitte kuhugi kadunud. Mõned uksed peavadki sulguma, et paremad saaks avaneda.
Sakraaltšakra on seotud suhetega vastassugupoolega, sinu enda naiselikkuse/mehelikkuse väärtustamisega. Seksuaalsusega. Siin võivad olla ka allasurutud tunded, et südames liiga valus poleks. Sõltuvused (on alati mingi tunde puudujäägi kompenseerimiseks, olgu söök või suhtesse klammerdumine)
Päikesepõimikus seedime läbi oma tunded ja kogemused, siin peaks olema elurõõm; kuid sageli on lahendamata olukorrad, vastuseta küsimused, hirm. Me muudkui seedime ja seedime aga ära ei seedi. Kui sa peaga ei suuda hetkel mingile olukorrale lahendust leida, siis rahune - sa ei suudagi! See tulebki kuskilt mujalt, ja veel selline, mida sa oodatagi ei osanud.
Siin aitab õhupalli harjutus: näiteks enne uinumist - puhu mõttes õhupallide sisse need olukorrad, küsimused, halvad tunded. Seo pall mõttes kinni ja saada nii-öelda inglitele lahendada. Koheselt sa tunned, kuidas kõhus hakkab kergem. Inglid lahendavad. Aga see, mida teed energeetiliselt: sa puhud endast välja sassiläinud energiamustri, see läheb koheselt korrapärasesse universumi süsteemi, leiab oma koha ja tuleb sulle tagasi vastustena, teadlikkusena, nö juhuslike kohtumistena või märkidena. Aga sa märkad neid.
Võid juurde mõelda: Kõik, mis tuleb, on mulle parim, sest ma olen seda väärt!
Järelikult see olukord, mis hetkel tundub sulle halb, on sulle millekski hea, sest sa oled parimat väärt. Isegi kui sa seda hetkel ei mõista, on see olukord sulle millekski hea!
Neid palle võid teha ja ära saata tuhandeid. Mida rohkem saadad, seda kiiremini hakkavad lahendused tulema ja seda kiiremini õpid Universumiga koostööd tegema.
Südametšakra on eelkõige armastus iseenda vastu. Mina olen väärt parimat, Mina olen minu jaoks tähtis! Sest kui minuga on hästi, siis on mul ka teistele anda. Eksimine on inimlik ja vajalik! Enesekriitika pole alati vajalik, vaid eneseanalüüs. Me ju ei riidle lapsega, kui ta kohe kõndida ei oska. Täiskasvanuna õpime lihtsalt teisi asju. Väga sageli on siin tšakras aga armastuse väljateenimine. Armastus ei tee haiget, haiget teeb ego või enesehaletsus. Kui saad olla koos inimesega, keda armastad, siis on see boonus. Koos peaks olema enamasti lihtne olla.
Kurgutšakras on töö, karjäär, väljaütlemata asjad, allaneelamised. Kui tunned, et pole saanud olukordi lõpetada ja asju välja öelda, siis kirjuta nendele inimestele kiri (ka lahkunutele), pane kirja kõik, mida selles olukorras tundsid. Nutt käib asja juurde. Kirja lõppu kirjuta: see on nüüd lõpetatud, ma ei nõustu selle käitumisega, kuid otsustan, et lasen selle valu lahti. Ma olen väärt parimat!
Põleta kiri ära ja puhu tuhk minema. Oluline on, et see tunne saab sinu seest välja, mitte tingimata ei pea see infona jõudma teise inimeseni. Möödunud kogemust see nagunii olematuks ei teeks.
Kolmas silm on sinu kõige suurem abimees. See teeb tööd südamega, kuid kui süda on kinni, siis on ka raske oma sisetunnet usaldada. Kui vajad otsust langetada või aru saada, mis sulle parim on, siis küsi endalt: Kuidas ma tunnen ennast kui...? Kuidas ma tunnen ennast, kui ma midagi ei muuda?
Sinu esimene tunne on sinu jaoks õige. Pole oluline, mida teised arvavad. Nemad annavad hinnanguid vastavalt oma kogemustele ja sellele, kuidas nad meid näevad. Pööravad ringi ja lähevad koju kartuleid koorima, aga sina jääd segaduses seisma ja ikka ei tea, mida teha. Need inimesed, kes on sinu teekonnakaaslased jäävad nagunii sinu juurde, ka siis, kui nende meelest valesti elad. Ja kes lähevad, siis ilmselt ongi nii sulle parim.
Kroontšakra on ühendus su inglitega, sinu Hingekoduga, kust me tuleme ja siit on võimalik endale allalaadida kõike, mida soovime. Rahu, tasakaalu, võimalusi, tervist, teadlikkust, turvatunnet jne.
reiki.png