BIOMIMEETILINE JA BIOMIMEETRILINE MATKIMINE 

Selle sessiooniga "juuritakse välja" teiste inimeste valud, eluteed ja reaalsused. Eemaldatakse kõik see, mille oled nö teistelt matkinud, mis ei ole tegelikult sinu ning mõjutab sinu elu.

Biomimeetiline on see, mille sa lukustad oma kehasse püüdes kopeerida või mõista teisi. See on loomulik keha võime olla võimeline sobituma ülejäänud maailmaga. Sa matkid teiste eluteid ja vaatepunkte, kui sul on vaja neid mõista intellektuaalsest või energeetilisest vaatepunktist ja see nõuab sul sarnasuste lukustamist enda kehasse selleks, et omada oma vaatepunkti teiste suhtes.

Biomimeetiline jäljendamine on see kui sa jäljendad kellegi teise psühholoogiat ja füsioloogiat ja tegelikkuses sa lukustad selle oma kehasse selliselt, et see on kogu aeg sinuga. Paljud sinu keha seisundid, millest sa ei ole teadlik, saab selle kehaprotsessiga muuta.

Sa jäljendad samu energeetilisi eluteid, energeetilised eluteed loovad biokeemilise elutee, mis loob siis seda, kuidas ilmub struktuur sinu kehasse, viisi, kuidas emotsionaalsed mustrid ilmuvad su ellu, viisi kuidas valiku või valiku puudumise mustrid ilmuvad. Sinu loomingulise võime intensiivsus läheb pidevalt jäljendamisse, selle asemel, et minna loomisesse.

Sa ei taha kedagi matkida, sa tahad võtta energia, mis neil on loomiseks ja seda kopeerida ja valida seda kui loomise viisi. Sa võid loomiseks kopeerida; sa ei taha matkida, et luua mõistmist, sest matkimine on koht kus sa muudad seda selliselt, et sa saad lõpuks selleks, et seda mõista.

Biomimeetriline on see, kuidas sa püüad paigutada ennast teiste ruumi. See on sedamoodi, et kui sa oled suhtes ja püüad teid kahte kokku sobitada.

Seda protsessi tuleb teha väga palju, sest sa oled püüdnud mõista tervet hulka rumalaid inimesi. See võtab aega, aga sa tajud rahu, mida miski muu pole sulle andnud.

Sessioon teostatakse massaažilaual. Klient lamab kõhuli, pleediga kaetult. Käte asukohad kehal - kukal ja ristluu