BARS´i sessioon  

Kas tead, et inimese peas on 32 punkti, mille õrna puudutusega sinu ajulained aeglustuvad, mis annab ligipääsu käitumuslikele mustritele, uskumussüsteemidele ja vaatepunktidele, mis on kogu elu jooksnud automaatpiloodil.

Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, hoiakuid, järeldusi mida sa oled elus tähtsaks pidanud ja salvestanud.

Iga Barsi sessiooniga on võimalik vabastada suur hulk piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud konkreetse Barsi punktiga. Näiteks tervenemise punkti puudutamise kaudu võivad vabaneda kõik sinu arvamused selle kohta, kuidas sul on võimalik terveks saada või terve olla.  

Palun lase Barsi endale teha nii tihti kui võimalik... sest see muudab ja avardab sinu elu totaalselt - asjad hakkavad suurema kergusega sinu jaoks toimima!

Access Barsi protsess on uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastab  piirangud sinu nendes elu aspektides, kus oled muutusteks valmis. Bars on imeline töövahend oma elus muutuste loomiseks. Enamik inimesi ütlevad, et pärast Barsi sessiooni on pea selge ja liigsetest mõtetest vaba.

Teaduslikult on juba kindlaks tehtud, et meie mõtted ja emotsioonid mõjutavad meie keha, mis võivad esile kutsuda tervisehäireid, haigusi, vananemist. Need mõtted on salvestatud kehasse.

Läbi selle energeetilise protsessi puhastatakse kogu keha rakumälu, tekitades sellise puhastamisega uut vaba ruumi ja oleme vabad elama ilma piiranguteta ning stressita.
Kõige halvemal juhul tunned pärast Access Barsi® sessiooni, et oled saanud elu parima peamassaaži.

Parimal juhul võib kogu su elu täieliku kergusega muutuda suurepärasemaks. 

Miks tasub Barsi teha?

 • suurem vaimne selgus

 • motivatsioon

 • märgatav rõõmu ja õnnetunde suurenemine

 • sügavam lõõgastumine

 • vabastab foobiad, depressiooni

 • vabastab pingeid ja stressi

 • vabastab ärevusest ja depressioonist

 • annab rohkem selgust ja rahu

 • tervise ja kehakaalu haldamine

 • migreenid, paanikahood

 • obsessiiv-kompulsiivne häire

 • lahustab valusid kehas ja loob kehasse kergust

 • annab rohkem energiat

 • avab loovuse

 • puhastab liigsestest mõtetest ja emotsioonidest

 • loob kergust eksamitesse

 • loob kergust sinna eluvaldkonda, mis pole toiminud

Barsi punktide kohta veidi infot:

Jõutsoon - siia oled salvestanud kõik arvamused sellest, mis jõud on. Accessis räägime asjade võimsusest, sest sina olendina oled läbi energia, avaruse ja teadlikuse muutuste katalüsaator ehk esilekutsuja, selle asemel, et omada jõudu muutusteks. Muutuste katalüsaatoriks olles, kõik see, mis on valmis muutuma, saab muutuda ning kõik see, mis mitte, et muutu. Sa ei pea üritama ega kontrollima, et see juhtuks.

Implantaaditsoon - siin on kõik mõtted, ideed, uskumused, arvamused, suhtumised ja emotsioonid, millega samastusid ja nõustusid või millele vastandusid ja reageerisid, mis lubas need üldse implanteerida. See mõjutab kõiki kehaosi ja on seotud kõigega, mis on implanteeritud sinusse igas elus.

Raha - siin on kõik sinu arvamused rahast. Selle omamisest, mitteomamisest, tahtmisest, mittetahtmisest, valmisolekust seda omada, mittevalmisolekust seda omada ning kõik vaatepunktid, mis oled kunagi raha osas omaks võtnud.

Kontroll - siin on kõik see, mida arvame, et me kontrollimisega saavutame. Kontroll on rohkem see, mida me teeme, selle asemel, et olla siinses reaalsuses toimivad. Me üritame kõike kontrollida, et see kindlal viisil toimiks. Siin on kõik mõtted, ideed, uskumused, arvamused, suhtumised ja emotsioonid, mille oleme mis iganes elus salvestanud, et saaksime kontrollida seda, mis meie ellu ilmub.

Loovus - see tähendab kõiki mateeria, energia, ruumi ja aja allikaid, mida kasutad üritades asju luua. Pane tähele, see ei ole seotud sinu elu genereerimisega. Elu genereerimine on hoopis midagi teistsugust, sest see põhineb energial, avarusel ja teadlikusel, kes sa oled, millega tegelikult genereeritakse sinu elu.

Ühenduste ja eluvormide loomine - see hõlmab endas kõiki vaatepunkte sellest, millist mateeriat, energiat, ruumi ja aega läheb vaja loomiseks.

Vananemisröster - on kavandatud selleks, et hoolitseda kõigi nende arvamuste eest, mis sul on vananemise ja suremise, keha lagunemise jne kohta. Kavandatud ka selleks, et hoida kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, arvamusi, suhtumisi ja emotsioone, mida sa oled selle tähenduse kohta mistahes elus loonud.

Lootused ja unistused - see on see, kui arvad, et unistades ja lootes piisavalt tugevalt hakkavadki asjad juhtuma. Seega salvestad kõik vaatepunktid unistuste ja lootuste kohta, mis ei teostu kunagi, samas arvestad sa nende teostumisega ja äkki, kui s a oled piisavalt õnneseen, siis need juhtuvad ja saavadki teoks.

Vorm ja struktuur - see on seotud kõige sellega, mida me selles reaalsuses oluliseks peame. Seal on struktuur minevikust, millel põhinedes sa oma reaalsust lood. See oleks justkui minevikku vaatamine, et olla kindel, et sa ei eksi. Kuna need vaatepunktid on juba seal olemas, siis sa teed sama viga üha uuesti ja uuesti, ainult väikese teema erinevusega, justkui saades paremaks. Ei saa. Sa lood palju vormi ja struktuuri sellega, kuidas sa peaksid välja nägema, kuidas sa peaksid riietuma, kuidas sa peaksid olema.

Teadlikus - see on seotud kõigi piirkondadega, kus oleme kritiseerinud oma teadlikust ja leidnud, et see on puudulik või otsustanud, et see on puudulik, kuigi see tegelikult ei olnud. Me siseneme üha rohkem sellesse, kuidas me ei ole teadlikud, siis kui oleme teadlikud. Seda tehes loome koha, kus püüame kõrvaldada oma teadlikust selle asemel, et seda omada. Barsidega töötades eemaldab see kõik kohad, kus oleme otsustanud, et me ei saa olla teadlikud ja see hakkab avama uksi suuremale teadlikusele.

Sild - see ületab kõik arvamused, mis on seotud keha, seksuaalsuse ja vananemisega. Kui meil on vaatepunkt, et me vananeme ja meie keha väheneb, siis on see ületuslik arvamus.

Keha ja seksuaalsus - siin on mõtted, ideed, uskumused, arvamused, suhtumised ja emotsioonid, mida oled kõigis eludes oma keha ja seksuaalsuse kohta salvestanud. Kõik hinnangud meie keha kohta on siia salvestatud. Sellesse piirkonda on salvestatud kõik meie hinnangud, mis meil on oma keha osas.

Kurbus ja rõõm - siin on kõik meie arvamused selle kohta, mis on kurbuses õiget või mis on rõõmus õiget. Enamasti hõlmab see seda, mis on kurb olemise puhul õiget ja rõõmsameelsuse juures valet. Sest rõõmu ei võeta siin sobiliku tegevusena. Inimesed ütlevad alati "Mis sul viga on?", kui oled kurb. Kui oled rõõmus küsitakse "Mis uimasteid sa tarvitad?" sest nad eeldavad, et rõõmus olemise juures on midagi valesti.

Tervenemine - siin on kõik arvamused sellest, mida tähendab olla tervendaja, mida tähendab olla mittetervendaja, kõik vaatepunktid keha tervenemise ja mittetervenemise kohta. Samuti hõlmab see endas sinu võimet Maad tervendada, mida sa samas eitad ja keelad nii palju, kui võimalik.

Lahkus, tänulikkus, rahu ja vaikus - nende kolme barsiga töödatakse samaaegselt. Rahu ja vaikus on see, mida meil siin planeedil pole, seda ei eksisteeri planeedil Maa ning see on miski, mida sa harva oma eksistentsi lubad. Rahu ja vaikus on miski, mida vajad oma pidevast tegutsemisest tekkinud adrenaliini ülekülluse tasakaalustamiseks. Lahkus on see, mille seame alati kahtluse alla. Siin on kõik vaatepunktid selle kohta, kas keegi on tõepoolest lahke või kas nad üritavad luua kohustust. Kui keegi teeb sulle kingituse, siis kas see on tehtud lahkusest või on see tehtud kohustusest? Enamasti teevad inimesed kingitusi kohustustest, mitte lahkusest. Kui on keegi, kes jagab tõelist lahkust, siis see "tundub" teistmoodi.. Enamasti on need arvamused sellest, kui mõtlesid, et keegi tegi heateo, kuid tegelikult lõid nad kohustuse. Tänulikkus on valestimõistetud identiteet, et elus on "armastus" see, mida saame. Tegelikkuses, kui sul on tänutunne, siis sul puudub hinnang. Mida see teeb, on kõigi nende kohtade kustutamine, kus oled valesti mõistnud ja vääriti tarvitanud eelistades armastust tänulikkusele või mingit muud ekslikku vaatepunkti, mis tänulikkus on. 

Suhtlemine - siin on kõik need kohad, kus otsustasid, et suhtlemine on verbaalne, mitte läbi teadlikuse ja mitte läbi mitteverbaalsete tehnikate. Mida sa siin teed on see, et lood avaruse, kus sa saad olla ja teha kõike seda, mida sa võid olla ja teha.

Aeg ja ruum - on seotud kõigi nende kohtadega, kus arvad, et aeg ja ruum on ühendatud ja vajadusest kokku liidetud. See elimineerib võime saada energiat, ruumi ja teadlikust, mis genereerib su elu ning asetab su mateeria, energia, ruumi ja aja kontseptsiooni selleks, et luua kontrolli.

Taasaktiveerimine ja uuestiloomine - need on vaatepunktid sellest, mis põhjustavad millelgi eksistentsi tagasitulemise, vaatamata sellele, et sa oled juba läbi kehaprotsesside või barside töötlemise selle kehast eemaldanud. Seega jooksutatakse neid barse selleks, et mis iganes vabanes või sai eemaldatud ei tuleks enam tagasi. 

Ümberstruktureerimine - see töötleb su keha ümber uude kohta, kus see nüüd on ja et see ei läheks tagasi vana toimimise juurde. See elimineerib kõik need vaatepunktid, mis lubaksid sellel minna tagasi oma vanasse vormi. Seega ei lähe see tagasi vanasse puudusesse, mis oli enne.

Manifesteerimisring - hõlmab endas seda, kuidas muuta asju nii, et see, mis su ellu ilmub on midagi suuremat, mitte vähemat. Sa soovid manifesteerida uut reaalsust. Sa soovid, et sinu ellu ilmuks midagi teistsugust.

Bars vabastab läbi erinevate elude kuhjunud blokeeringud, mõttemustreid ja piirangud nii, et ei ole vaja nende tekkimise põhjustega silmitsi seista või neid uuesti kogeda ning avab Sind vastuvõtmisele ja uutele võimalustele.

Bars on üks paljudest Accessi kehatehnikatest. See avab sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele, piiranguteta elule aidates Sul omaks võtta tegelikku Sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Iga Barsi session vabastab aastate, aastakümnete ja isegi mitmete elude piiranguid vastavalt puudutava energiapunktiga seonduvale eluvaldkonnale.

Sul on võimalik vastu võtta kõiki kingitusi, mida Universum on valmis Sulle andma kerguse ja rõõmuga.
Kas Sa kujutad ette, kui lihtne võiks elu olla, kui ei oleks piiravaid uskumusi ja hirmu ebaõnnestumise ees? Mis oleks kui Sa avaned võimalusele vastu võtta, kõike seda, mida oled ihaldanud? Ja seda nii lihtsalt....

Teadmiseks, et iga Barsiga, mida Sa endale lased teha, võimaldab avarduda veel 35 000 inimesel.

Peale Barsi seanssi on inimesed andnud tagasisidet, et neil on parem ja sügavam uni; nende pea on selgem; vähem on ärevust; piiranguid; ängi ja stressi; vähem vihastumist ja liigset emotsioneerimist; vähem füüsilisi vaegusi kehas; rohkem energiat ja kergem on suhelda teistega; on kergem ja rõõmsam olla.

Lastele mõjub Bars hästi keskendumis-ja õppimisvõimele. Neil on koolis kergem ja nad on edukamad.

 

Seanss teostatakse massaažilaual. Klient lamab selili, pleediga kaetult. Käte asendid peapiirkonnas.

Bars.jpg